.

.

Mascotas Западен Стил за Мажи Одговараат на Лак Вратоврска Мали Миленичиња Куче Облека Кутре Облека Jumpsuit Cachorro

Mascotas Западен Стил за Мажи Одговараат на Лак Вратоврска Мали Миленичиња Куче Облека Кутре Облека Jumpsuit Cachorro

DEN 158.00
DEN 267.84
-41 %

Износ
Во продавницата.

Тоа треба да трае околу 20 - 60days да стигнат до вас.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Значи, ако сте задоволни со нашите производи ,се Надевам, ќе може да љубезно ни даде Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди )
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата
цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО
И Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ
НЕ Е ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.Пакет потребите 20 - 60days да стигнат до вас,понекогаш ,тоа трае повеќе денови . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повеќето пакет треба 20 до 50 дена, но неколку пакет потреба од 70 до 90 дена, тоа е нормално. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 100% ви Препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.66 /парче -3. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Западен Стил за Мажи Одговараат & Лак Вратоврска Мали Миленичиња Куче Облека Кутре Облека Jumpsuit Куче Костим S,M,L,XL Големина Пад на Шопинг
Опис :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : како на Сликата Шоу
Големина : S, M, L, XL
S : Назад Должина од 30-32 CM Половината 33 CM
М : Назад Должина 35-38 CM Половината 36 CM
L : Назад Должина 38-40 CM Половината 38 CM
XL : Назад Должина 40-44 CM Половината 40 CM
Пакет Тежина : 55-75 g (Приближно)
Топло предвид пред Цел :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ Преку продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Бренд Име:
GoldCister
Материјал:
Памук мешавина
боја:
Како слики
Тип:
jumpsuit
Тежина На Пакет:
55-75 g (Approx)
Големина:
S,M,L,XL
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Употреба:
куче облека
Функција:
Кутре Платно
функција 1:
Удобно, Дише, Мода
Број На Модел На:
куче clothesDY188

Слични предлози