.

.

PipiFren Куче Кадифен Играчки Јагода Залак Отпорни За Мачки Џвакање Squeaker Штракаат Вметнете домашни Миленици, Додатоци brinquedo cachorro

PipiFren Куче Кадифен Играчки Јагода Залак Отпорни За Мачки Џвакање Squeaker Штракаат Вметнете домашни Миленици, Додатоци brinquedo

DEN 132.00
DEN 186.24
-29 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит.
Pipi Fren Кадифен Јагода Залак Отпорни За Мачки Џвакање Squeaker Штракаат Вметнете домашни Миленици, Додатоци brinquedo cachorro
Големина : Долго : 9.5 CM
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми, закуп се чувствуваат слободни да контакт пред да можете директно да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ви благодариме

За производот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Џвака Играчки
Бренд Име:
PipiFren
Материјал:
Памук
Место на Потекло:
Кина
Тип На Објект:
домашно милениче играчки
Применливи:
Мачка и куче
ID:
W1705005
боја:
Како што е прикажано
Играчки Тип:
Џвака Играчки
играчки тип 1:
Квичат Играчки
Материјал:
Кадифен
Материјал 1:
Памук
домашно милениче играчки:
Yes

Слични предлози