.

.

Топла продажба кучиња, мачки мода тексас точка принцеза се облекуваат куќи за пролет лето свадба здолништа облека кутре партија фустани 10pcs XS-XL

Топла продажба кучиња, мачки мода тексас точка принцеза се облекуваат куќи за пролет лето свадба здолништа облека кутре партија

DEN 2230.00
DEN 2346.72
-5 %

Износ
Во продавницата.


да може да се меша големина
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Spandex
Сезоната:
Пролет/Лето
Шема:
Како слики прикажани

Слични предлози