.

.

ниска цена Mens Сина Глеѓ Нерѓосувачки Челик Freemason Симбол Куче Ознаки топла продажба на сопствени MASONIC куче ознака FH890267

ниска цена Mens Сина Глеѓ Нерѓосувачки Челик Freemason Симбол Куче Ознаки топла продажба на сопствени MASONIC куче ознака FH890267

DEN 10080.00
DEN 12000.00
-16 %

Износ
Во продавницата.

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО. Било какви проблеми може да биде решен ако и на вас ни се ОБИДЕ да го стори. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и ПОЗИТИВНИ повратни информации е многу важна за нас.Процес : печатење, имитација глеѓ, ласерско гравирање, сликарство, кастинг, и така натаму.Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и ПЕТ ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Материјал : алуминиум, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик и така натаму. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Големина на : различна големина како по клиенти барање 3.Примерок време : 3-5 дена 9. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте 4.Најголемиот дел на олово-time : 10days(Ние исто така нудиме забрзан производство, специфична ситуација, ве молиме контактирајте со нас) 10. Се враќа Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред да купите или по него; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис на Другите, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!
Превозот наредби се да користите Кина Пост парцела, DHL, UPS-от и така на испорака. Минималната Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 7.

За производот

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TELATI
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
ѓердан
is_customized:
Yes

Слични предлози