.

.

30PCS Микс Дизајни Миленичиња Куче Лакови со Кристал Круна Бисер Миленичиња Куче Лакови Bowknot Гумени Бендот Куче Коса, Лак Чешлање Производ

30PCS Микс Дизајни Миленичиња Куче Лакови со Кристал Круна Бисер Миленичиња Куче Лакови Bowknot Гумени Бендот Куче Коса, Лак

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.5-4 CM во ширина
Материјал : Гума Бендови. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. бендови
Големина : Околу 3.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Бисер
Боја : Различни бои на располагање.
Добредојдовте на xinxin милениче обезбедува Уникатна продавница
Предмет : 30pcs Микс Дизајни Миленичиња Куче Лакови со Кристал Круна Бисер Миленичиња Куче Лакови Симпатична Bowknot Гума Бендови Куче Коса Лакови Чешлање Производ
Грб : гума. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. ние ќе просек бои за вашата нарачка.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.

За производот

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Материјал:
влакна
Тип На Објект:
Коса Додатоци
is_customized:
Yes
Стил:
bowknot стил
Бои:
микс боја
Грб стил:
Куче гума Бендови
Пакет:
30pcs

Слични предлози