.

.

Трговија на големо 500pcs Микс Стил Куче Лак Врски Милениче Вратоврска Популарни Дизајни Bowtie Јака Миленичиња Куче Додатоци Куче Подготвува Материјали

Трговија на големо 500pcs Микс Стил Куче Лак Врски Милениче Вратоврска Популарни Дизајни Bowtie Јака Миленичиња Куче Додатоци

DEN 8208.00
DEN 9119.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Добредојдовте на xinxin милениче обезбедува Уникатна продавница
Карактеристики :
Предмет : трговија на Големо 500pcs Микс Стил Куче Лак Врски Милениче Вратоврска Популарни Дизајни Bowtie Јака Миленичиња Куче Додатоци Куче Подготвува Материјали
Материјал : Лента
Големина : neckbands прилагодливи од 20-35cm
Вкупна должина : 36 CM / 14.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.2"
Боја : како на сликата прикажани , измешајте околу 10 стилови со различни бои
КОЛИЧИНА : 5 00pcs
Боја Avaliable :
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.

За производот

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Материјал:
Лента
Име:
домашно милениче bowties
Бои:
МИКС ОД БОИ
Пакет:
500pcs/многу
Стил:
Со Куче Дизајн

Слични предлози