.

.

Бебе Креветчето 4Pcs Преносни Тип Удобно Бебиња Подлога со Печат од Комарец Нето Деца Младата Кревет Точка Патент Крошна Комарец Нето

Бебе Креветчето 4Pcs Преносни Тип Удобно Бебиња Подлога со Печат од Комарец Нето Деца Младата Кревет Точка Патент Крошна Комарец

DEN 1008.00
DEN 1146.24
-12 %

Износ
Во продавницата.


100% нов бренд и висок квалитет !!
100% Памук Бебе Кревет Мрежи( Спиење Мат + Перница + Bedspread )
Материјал : Полиестер
Пол : Момче, Девојче
Боја : Розова, Сина
Големина : 85*52*45см ( 33.1*20.2*17.5 Инчи )
Погоден век : 0-2 години бебе
Тежина : 0.65 Kg
Пакет : 1 Сет
Забелешка : Прирачник за мерење f 1-2 см грешка е чисто нормално

За производот

Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
0-3 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци
Материјал:
100% Најлон
Стил:
Ger Тип
Бренд Име:
Kasiyisi
Број На Модел На:
TRQ1222

Слични предлози