.

.

Кинеската Билна Медицина Брадавици Третман на Акни Speckles Пеги Отстрани Серум Тонер 1000ml Бесплатен Превозот

Кинеската Билна Медицина Брадавици Третман на Акни Speckles Пеги Отстрани Серум Тонер 1000ml Бесплатен Превозот

DEN 4320.00

Износ
Во продавницата.

Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Кога кожата е сува, користете еден или два пати течни билни може да се чувствуваат многу влажна кожа.
Тежина : 1000ml(1kg)
Рок на траење : 3years
1.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Според нашите клинички набљудување и експериментална студија, својата механизмот на акција е дискутирано. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Може да се користи како тонер,серум ,маска суштина,лосион итн.Мора да имате производи за нега на кожата.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Пигментацијата на кожата, брчки и други стареење симптомите, во подобрувањето на животните навики во исто време, користење на билни течност, кожата постепено ќе се врати на деликатна, еластична, бела и сјајна. Ве молиме да се свесни на лажни производи. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате.

За производот

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Третман На Акни
Состојка:
Јоргованот екстракт, тревни peony екстракт
НЕТО-WT.:
1000
Број На Модел На:
Други

Слични предлози