.

.

Белење На Навлажнувачки Колаж Крем Третман На Акни Намалување На Лузни Од Акни Анти Winkles Стареење Лице Поправка Креми Убавина Нега На Кожата

Белење На Навлажнувачки Колаж Крем Третман На Акни Намалување На Лузни Од Акни Анти Winkles Стареење Лице Поправка Креми Убавина

DEN 579.00
DEN 891.36
-35 %

Износ
Во продавницата.

торба
Белење На Навлажнувачки Полжав Крем Акни Treatm

За производот

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Состојка:
Колаж
Број На Модел На:
Колаж Крем
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HANKEY
Функција:
Белење
НЕТО-WT.:
50МЛ
Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Погоден кожата:
Заеднички
Ефект:
Белење,Навлажнувачки,Третман На Акни,Намалување На Лузни,Анти Winkles Стареење
Спецификација:
Normal size
НЕТО-WT.:
50 (g / ml)

Слични предлози