.

.

Voplidia Жените долна облека Кратко секси Жени Гаќи 2017 Проѕирна Чипка Лесна String Плус Големина долна облека на Жените Panty PM044

Voplidia Жените долна облека Кратко секси Жени Гаќи 2017 Проѕирна Чипка Лесна String Плус Големина долна облека на Жените Panty

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Состојба
Сосема Нова Боја 5 бои Колекција
Voplidia Жените долна облека Кратко секси Жени Гаќи 2017 Проѕирна Чипка Лесна String Плус Големина долна облека на Жените Panty PM044 Ткаенина 87% polyamide, 13% elastane Вовед
Секси низок пораст чипка кратко
Висок квалитет на ткаенина, мазна се чувствувам
Бојата е многу убава, вреди да го имате тоа. Посебна Забелешка
Во нашиов продавници, цел повеќе од 4 слики, или повеќе од $8, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина поштата Регистрирани воздух mail за слободни.
Цел на повеќе од $10 на долна облека, ќе добиете еден бесплатно добар квалитет G-string Големина / CM XS S M L XL Половината - се протега обемот 62-84 CM 66-90 CM 70-95 CM 72-100 CM 76-104 CM Колковите 80-88 CM 88-94 CM 95-100 CM 100-105 CM 105-110 CM
* Бидејќи мерење на различни начини, ако 1-4 CM грешки се разумни опсег
* Поради различни лични екранот, контрастот на екранот разликата, понекогаш има малку боја разлика.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
Voplidia
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
полиестер spandex
Материјал:
Lycra,Полиестер
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
PM044
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Секси

Слични предлози