.

.

Година Жените Козметички Шминка Алатка Торба Животинско Печатени Училиште Молив Кутија Коњи Деца Молив Случаи Канцеларија Канцелариски Estuche Lapices

Година Жените Козметички Шминка Алатка Торба Животинско Печатени Училиште Молив Кутија Коњи Деца Молив Случаи Канцеларија

DEN 374.00
DEN 623.52
-40 %

Износ
Во продавницата.


2016 година Нови Козметички Шминка Алатка Торба 3 D Животинско Печатени Училиште Молив Кутија Коњи Деца Молив Случаи Канцеларија Канцелариски Estuche Lapices
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

За производот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Стил:
Повик
Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
22
Објектот Тежина:
0.1kg
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5cm
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Висина:
11cm
Обликот:
Барел во облик на
Број На Модел На:
молив кутија
Пакување:
на polybag за секое парче
Слики:
Слики може да се прилагоди
Употреба:
Молив торба/ Pecil случај/ Молив Кутија/Пен Носителот/make up кеси
Големина:
22*11*4.5cm
боја:
Како што сликите покажуваат

Слични предлози