.

.

2017 Водоотпорен Козметички Торба за Перење потреби патување преносни складирање торба мажите и жените шминка торба Козметички кеси

2017 Водоотпорен Козметички Торба за Перење потреби патување преносни складирање торба мажите и жените шминка торба Козметички

DEN 238.00
DEN 297.60
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Тежина:
0.06kg
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
13cm
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
A83
Објектот Должина:
20cm
Обликот:
Перница
Бренд Име:
HKOTIIK
Објектот Ширина:
10cm

Слични предлози