.

.

Бесплатен превозот 1pair Вистински Кожени Чевли за Деца Патики Спортски Евтини Момче чевли,дише дете чевли

Бесплатен превозот 1pair Вистински Кожени Чевли за Деца Патики Спортски Евтини Момче чевли,дише дете чевли

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Големина(CHN)
НИ големина
Внатре Должина(cm) 26 16.5 10 cm 27 10.5 17cm 28 11 и 17,5 см 29 12 18cm 30 12.5 18.5 cm 3 1 13.5 19.5 cm 32 1 20cm 33 1.5 20.5 см 34 2 21.5 cm 35 2.5 22cm 36 3 22.5 cm 37 3.5 23cm
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина на ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно.
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Бидејќи на различни производство серии, може да има отстапување од 0.2~0.5 cm

За производот

Чевли Големина:
1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 10, 10.5, 11, 12, 12.5, 13.5
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
cidodi
Пол:
Момчиња
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Моден Елемент:
конец за шиење
Материјал Технологија:
Мека Кожа
пети капа стил:
Круг Пети
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични предлози