.

.

Девојка Чевли Мода Мали Кожни Чевли На Децата Цвет Бисер Плоштадот Устата Принцеза Чевли Деца Бебе Мода Обувки Партија Чевли

Девојка Чевли Мода Мали Кожни Чевли На Децата Цвет Бисер Плоштадот Устата Принцеза Чевли Деца Бебе Мода Обувки Партија Чевли

DEN 525.00
DEN 617.76
-15 %

Износ
Во продавницата.


предмети име : Девојка Чевли Мода Мали Кожни Чевли на Децата Цвет Бисер Плоштадот Устата Принцеза Чевли Деца Бебе Мода Обувки Партија Чевли
Бидејќи производителите не се исти, имаат исти чевли големина е премногу голем и премногу мали, ние ви препорачуваме да се купи вистински внатре должина = долги нозе+0.5 cm, вистинската должина е во рамките на insole должина. Вистинските чевли се нашата внатрешна должина на реалните рачни мерења на локации, може да има отстапување од 0.2-0.6 см е во рамките на нормалата О

Едноставен за пакување, за да се спаси превозот цена.
Големина информации :
НИ SIZE9.5=Евра/Кина Големини 26= Lnner должина 15.5 CM НИ SIZE10=Евра/Кина Големини 27= Lnner должина 16.1 CM НИ ГОЛЕМИНА 11=Евра/Кина Големини 28= Lnner должина 16.6 CM НИ SIZE11.5=Евра/Кина Големини 29=Lnner должина 17.2 CM НИ SIZE12.5=Евра/Кина Големини 30=Lnner должина 17.8 CM НИ SIZE13.5=Евра/Кина Големини 31=Lnner должина 18.6 CM НИ ГОЛЕМИНА 1=Евра/Кина Големини 32= Lnner должина 19.2 CM НИ ГОЛЕМИНА 2=Евра/Кина Големини 33= Lnner должина 19.9 CM НИ ГОЛЕМИНА 3=Евра/Кина Големини 34= Lnner должина 20.6 CM НИ ГОЛЕМИНА од 3,5=Евра/Кина Големини 35=Lnner должина 21.3 CM НИ ГОЛЕМИНА 4.5=Евра/Кина Големини 36=Lnner должина 21.8 CM

За производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Возраст Опсег:
11T,12T,10T,13T,7T,14T,9T,5T,4T,6T,8T,3T
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Пета Тип:
Платформи
Бренд Име:
Smart Poro
Outsole Материјал:
Гума

Слични предлози