.

.

Моден жени со висок квалитет Овча Висока јака фенер ракав пред pocke голема џеб чисто црна кожа вистинска кожа палто

Моден жени со висок квалитет Овча Висока јака фенер ракав пред pocke голема џеб чисто црна кожа вистинска кожа палто

DEN 15312.00

Износ
Во продавницата.

Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние си Factorey штекер за разумна цена
Мало + на Големо + ОЕМ
Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот веб-сајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ? Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена граница
Нашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Вашето Задоволство, Нашите Извршување!
.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.
Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2-7 дена за вашата нарачка. (Во рамките на 7days) Плаќање 1. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2.не трошете време да преговараат pls
Само да уживаат во процесот на купување ! Вратите на суштината, го Носат ти пат !
Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Обвиткан,Џебови,Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Овча
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
721

Слични предлози