.

.

Мотоцикл Рака Костец 1 25мм Handlebar Барови Пар За Хонда VTX 1300 C R S РЕТРО VT Сенка VLX 400

Мотоцикл Рака Костец 1 25мм Handlebar Барови Пар За Хонда VTX 1300 C R S РЕТРО VT Сенка VLX 400

DEN 1069.00
DEN 1125.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : Високо Квалитетен Скок Удобност Гума Мотоцикл Рака Костец Подобрување на изгледот на вашиот мотор со овие обичај рака костец Овие се cid рака костец за тоа единствен кориснички изгледа Лесна инсталација! Овие костец се одлична замена за стариот костец Модерен, стилски и функционален
Спецификација : Боја : Хром Дупка со Дијаметар : 1" Материјал : Палка Алуминиум и Црна Гума Состојба : 100% Сосема Нов
Fitment : Мотоцикли со 1" Handlebars и Двоен Гас Кабли Заврши прилагодено апликација, измена може да се бара не одговара 08+ Харли Дејвидсон Модели со Електронски Гас
Пакетот Вклучува : 2x Рака Костец Инструкции не се вклучени
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ова е резервни сопствен објект, не е ОЕМ дел. Тоа ќе одговара на моделите наведени но модификација може или не може да се бара. Овој предмет е наменет за професионална инсталација, упатството не е вклучена. Бидете сигурни дека тоа ќе одговара пред да ја купите.
Компатибилност : Хонда VTX 1300 C R S РЕТРО

За производот

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI

Слични предлози