.

.

Бесплатен Превозот Злато Универзална CNC 7/8 22mm Handlebar Лентата Завршува За Suzuki GSXR Yamaha R1 R6 R6S Хонда CBR Kawasaki ZX Ktm Ducati

Бесплатен Превозот Злато Универзална CNC 7/8 22mm Handlebar Лентата Завршува За Suzuki GSXR Yamaha R1 R6 R6S Хонда CBR Kawasaki

DEN 418.00
DEN 440.16
-5 %

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум
Боја : Злато ,
Сина,Црвена,црна , Сребрена за вашиот избор
Количина : 1 пар = 2 парчиња
Fitment : повеќето од Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki KTM Харли Мотоцикли / Велосипеди / Choppers / Curiser / Посета / Custom со 7/8" 22mm дијаметар шупливи handlebar.

За производот

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Тежина:
0.1kg

Слични предлози