.

.

Топла Продажба Мотор Топла Продажба Палка Спортските Рака Костец 1 Хром Handlebar За Дејвидсон & Choppers

Топла Продажба Мотор Топла Продажба Палка Спортските Рака Костец 1 Хром Handlebar За Дејвидсон & Choppers

DEN 1336.00
DEN 1536.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Спецификации :
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум & ПВЦ !Лесна инсталација! Боја : Како на сликата покаже Handlebar Калибар Големина : 1 инч (25ММ) Надворешниот дијаметар : 39 MM Должина : (Лево : 144 MM и Право : 163 MM) Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 пар (Лево и Право) ве Молиме да се измери вашиот handlebar големина пред да ја купите
Fitment : Харли Дејвидсон & Choppers (Сите Модели до 2007 година)
Костец не одговара на 2008&up
Пакет вклучувајќи 1 пар x Рака Костец
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
клиентите Задоволителна
1. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме за вашето разбирање. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . за превозот безбедно. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.

За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
22cm
Име На Модел:
За Дејвидсон & Choppers
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Должина:
119cm
Објектот Дијаметар:
22cm
Материјал Тип:
Палка алуминиум со елоксирани заврши & Трајни ПВЦ Гел
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Производ:
За Дејвидсон & Choppers

Слични предлози