.

.

BoYuTe 20Pcs 23*29MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Опаѓањето на Клипот

BoYuTe 20Pcs 23*29MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Опаѓањето на Клипот

DEN 151.00
DEN 167.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Pcs 23*29 MM Filigree Цвет Коса Barrette 6 Бои Позлатен Жените Косата Клип БРЕНД : BOYUTE Материјал : Месинг Шарм, Метал Железо Clip quality (Квалитет на : Олово и Никел Слободни

За производот

Метална боја:
Злато Позлатен, Сребро Позлатен, Имитација Родиум Позлатен, Розово Злато Во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BOYUTE
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро Позлатен,Бакар
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
cl0052
Метали Тип:
Метал железо клип
Објектот:
жените опаѓањето на клипот

Слични предлози