.

.

С&U Година Мода Топла Продажба Метал Сребрена Боја Синџир Цвет Hairband За Свадба Булчински Косата Додаток Жените Челото Накит

С&U Година Мода Топла Продажба Метал Сребрена Боја Синџир Цвет Hairband За Свадба Булчински Косата Додаток Жените Челото

DEN 88.00
DEN 126.24
-30 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H086
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Тип:
Headbands
Тежина:
21.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Слични предлози