.

.

Го отворија CZ Круна Целосна Кубни Циркон Тиара Tiaras Diadema Свадба Коса Додатоци Невестата Коса, Накит Bijoux Cheveux Coroa WIGO1076

Го отворија CZ Круна Целосна Кубни Циркон Тиара Tiaras Diadema Свадба Коса Додатоци Невестата Коса, Накит Bijoux Cheveux Coroa

DEN 2465.00
DEN 3330.72
-26 %

Износ
Во продавницата.

Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа.
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот.net 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail .
Микро Отвори Циркон Круна Лили Цвет Целосна Кубни Циркон Тиара CZ Tiaras Булчински Headpiece Принцеза Diadema Свадба Коса Додатоци Висок Квалитет на Невестата Коса, Накит Headbands Bijoux Cheveux Coroa Noiva Casamento WIGO1076
Предмет Тип : Круна, Тиара, Coroa, Diadem, Diadema, Глава Парче, Коса Додатоци,Коса, Накит,Раководител Накит,
Материјали : Циркони, Кубен Циркони, CZ, Бакар Метал, Бело Злато Позлатен,
Пакет : Подарок Пакет
Се Користи За : Свадба, Забава, Свадба, За Невестата
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ние работиме 5 дена во неделата (Забелешка : Купувачи кои користат бесплатен е-мејл како AOL, Yahoo, одговорот е-мејл може да падне во вашиот несакана пошта кутија.Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух Mail Регистрирани (Хонгконг Пост, Шведска Пост или Сингапур Пост). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок. Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка). Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.

За производот

Бренд Име:
JUBRAY
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WIGO1076
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Круна, Тиара,Diadem, Coroa, Коса, Накит, Коса Додатоци
Материјал:
Бакар, Бело Злато Позлатен, Кубен циркони, CZ
За Користење на:
Свадба, Забава, За Невестата, Pagent
Пакување:
Подарок Пакет
боја:
бело злато позлатен

Слични предлози