.

.

30 Рака Прилагодите Коса Додатоци 4.5 инчен Wendy Коса Поклон Клип 474 Бр.

30 Рака Прилагодите Коса Додатоци 4.5 инчен Wendy Коса Поклон Клип 474 Бр.

DEN 2073.00
DEN 2438.40
-15 %

Износ
Во продавницата.


~~~~ОПИС~~~~
Ќе се понуди на 30 Компјутери убава коса лакови. Постојат три стилови на лак тука : Стил 1 Wendy лак .
Мерка за 4.5" долго за сите три стил. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Сите три стилови на овие лакови се направени од 1,5" grosgrain лента (No. 1-Бр 76) и мрежа панделки (No. 77-Бр 100), сите краеви се затворени за да се спречи од протриване.
Може да биде прикачена на некоја 1.78" single prong алигатор клип или некоја 1.97" француски Клип. За grosgrain лента лакови, можете да изберете било која боја од grosgrain лента боја шема 1.
За мрежа лента лакови, можете да изберете било која боја од мрежа лента боја шема 2.
Можете исто така да изберете Број 1 до Број 364 како се покаже во слика за секој стил лакови.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на Лакови за Боја, Број, Клип и Стил од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница .
Ве молиме имајте предвид дека бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
алигатор клип

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras

Слични предлози