.

.

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња чипка декорирани fascinators за партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P12

ПРОМОЦИЈА Дами домот пердув цвеќиња чипка декорирани fascinators за партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P12

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја црна
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
P12
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Новина
Големина:
About 8/20CM
avaliable боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични предлози