.

.

30 компјутери /многу , 3.5 , стара chiffon sequin лист цвеќиња , стара сребрен лист chiffon цвеќиња

30 компјутери /многу , 3.5 , стара chiffon sequin лист цвеќиња , стара сребрен лист chiffon цвеќиња

DEN 641.00
DEN 696.96
-8 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на shabbychiffon s раскина
1.Материјал : chiffon
2.MOQ : 30 компјутери/ многу , да може да се меша бојата стигне до .
3.Боја : како на сликата
4.Предност : a : со Висок квалитет , најниска цена , брза испорака , одлична severice
б : Должам фабрика и компанија , одличен работник .
c : Сите големина , боја , стил се топло добредојдени .
Pls забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 5pcs или 5 парчиња по боја за да стигнат до 30 компјутери?
Да , тоа е на располагање .
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>би Можел да го нарачате повеќе или помалку moq ?
Да , да , pls контакт со мене пред да се одржи ред , благодарам.
слика покаже :

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Цвеќиња
боја:
како слика(6 бои за да изберете )
MOQ:
30 компјутери/многу , да може да се меша бојата
Материјал:
Chiffon
Употреба:
headbands ,headwear, коса додатоци , модни додатоци
Снабдување ablity :
100000000 метри месечно
Пакување:
Пп вреќи , standart картон
is_customized:
Yes

Слични предлози