.

.

ПРОМОЦИЈА Дами евтини пердув цвеќиња fascinators за свадба crinoline headwear свадба коса додатоци коктел капи P04

ПРОМОЦИЈА Дами евтини пердув цвеќиња fascinators за свадба crinoline headwear свадба коса додатоци коктел капи P04

DEN 359.04

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја сребрена и сина
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P04
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
About 6/15cm
avaliable боја:
сина,сребрена
is_customized:
Yes

Слични предлози