.

.

Бебе Девојка Коса Accesories бебе роденден Круна Девојка Дете Водат bowknot Еластична Hairband Headband Бебе Јазол Глава Заврши Headwear

Бебе Девојка Коса Accesories бебе роденден Круна Девојка Дете Водат bowknot Еластична Hairband Headband Бебе Јазол Глава Заврши

DEN 67.00
DEN 103.20
-35 %

Износ
Во продавницата.


Бебе Девојка Коса Accesories бебе роденден Круна Девојка Дете Водат bowknot Еластична Hairband Headband Бебе Јазол Глава Заврши Headwear
тежат : 21g
погодни за : 6 M-3 T
големина на : слободен големина
бендот димензии : 40cm*7cm
лак големина : 12.5 cm*11cm
Трговија на големо и пад на превозот цената е убава.
Трговија на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 79days да пристигнат.
пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

За производот

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
12M,18 МИЛИОНИ,24M,6M,9M,3T
Материјал Состав:
Полиестер
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
HB-1009
Бренд Име:
GadGets
Материјал:
Полиестер
боја:
Како се покаже слика
дизајн:
симпатична бебе дизајн
Пакување:
еден компјутери една opp голема
Големина:
бесплатни големина 18cm*5.5 cm
ОДГОВАРА ЗА:
6M-3T
Тежат:
24g
Материјал:
Полиестер
дизајн:
лак

Слични предлози