.

.

ПРОМОЦИЈА Дами поевтини пердув цвеќиња со biots декември fascinators за партија капи, булчински коса додатоци свадба капи P10

ПРОМОЦИЈА Дами поевтини пердув цвеќиња со biots декември fascinators за партија капи, булчински коса додатоци свадба капи P10

DEN 364.32

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја кафена,сина,црвена
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
P10
Стил:
Новина
Големина:
About 7/18CM
avaliable боја:
кафеава,црвена,слонова коска
is_customized:
Yes

Слични предлози