.

.

2018 бебе девојка врвот јазол зајаци уши headbands gilt headwrap hariband симпатична децата бебе коса додатоци

2018 бебе девојка врвот јазол зајаци уши headbands gilt headwrap hariband симпатична децата бебе коса додатоци

DEN 487.00
DEN 624.00
-22 %

Износ
Во продавницата.

Детали за производот Нов стил 10pcs/многу gilding зајакот уво Бебе Hairband
Bowknot големина : 16*4 см
Headband големина : 38*6 cm
Пакување : 10pcs/многу
Боја : 7 бои како сликата
Плаќање : да ја прифатиме плаќање на Зачувам,Запад Унија,T/T,Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
Ние обично брод преку Кина пост Воздух Mail(20-30 дена да се достави), ако ви се допаѓа други превозот comanies како DHL, ТНТ, UPS-от, итн., ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го почитуваме вашиот избор и да се пресмета дополнителни превозот цената за вас.
Врати/Refund Policy :
1 : Погрешна точка испратени до вас;
2 : објектот има квалитет проблем;
3 : Ако сакате да вратите некој објект, тогаш тој мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше примате. Мора да контактирате со нас пред да се врати било предмети назад. Кој било предмет на враќање без претходно известување ќе се отфрли. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот.
Повратни информации :
Откако ќе прими предмети, ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас за решавање на проблемите, прво, вашето задоволство е наша врвна цел.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Бренд Име:
QiARSOYOO
Пол:
Девојки
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Headband
headband големина:
38*6 cm
лак големина:
16*4cm
боја:
7 Бои
Возраст:
0-6 години бебе

Слични предлози