.

.

Gril DIY бисер лак рачно изработени голем вратоврска свадба Свадба коса, чевли фустан додатоци

Gril DIY бисер лак рачно изработени голем вратоврска свадба Свадба коса, чевли фустан додатоци

DEN 1182.00
DEN 1313.28
-10 %

Износ
Во продавницата.


овие трага цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе потрае 20-45 денови за вас. Опис На Производот
бебе девојка жените Најнов бисер цвет свадба Свадба коса/чевли/фустан додатоци
големина : app 100mm *55m
одговараат за бебе девојка .
материјал : бисер
карактеристики : симпатична. Сонце, принцезата темперамент
боја : како што е прикажано во слика
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
бисер цвет
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Сатенски
material1:
tulle

Слични предлози