.

.

350pcs/многу Мали Шарени Grosgrain Лента Роденден Коса Поклон Смола со Глувчето Главата Бесплатен Превозот

350pcs/многу Мали Шарени Grosgrain Лента Роденден Коса Поклон Смола со Глувчето Главата Бесплатен Превозот

DEN 6612.00
DEN 6960.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


1.Објектот спецификите
350pcs/многу Мали Шарени Grosgrain Лента Роденден Коса Поклон Смола со Глувчето Главата Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Клипови : 3.5 см
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Новина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV150933

Слични предлози