.

.

ПРОМОЦИЈА Дами црниот пердув цвеќиња sinamay fascinators за партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P07

ПРОМОЦИЈА Дами црниот пердув цвеќиња sinamay fascinators за партија капи, булчински коса додатоци коктел капи P07

DEN 359.04

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја црна
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Број На Модел На:
P07
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
About 6/15CM
avaliable боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични предлози