.

.

20 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 7 Б - Плетенка Лента Barrettes Коса Поклон 120 Бр.Рака Прилагодите Коса Додатоци Бесплатен Превозот

20 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 7 Б - Плетенка Лента Barrettes Коса Поклон 120 Бр.Рака Прилагодите Коса Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 685.00
DEN 806.40
-15 %

Износ
Во продавницата.

Мерка за 2.
Се направени од 1/8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване) и мене-премногу бисер, во прилог на 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери (или 10 пара) убава плетенка лента barrettes.38" barrettes , ве Молиме видете на сликата. Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу!
. Овие barrettes се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Превозот : ние обично ќе испраќаат предмети од страна на Меѓународните EMS ,Околу 8-10 дена на испорака(освен за одмор ден), ако тоа е итна,ние, исто така, ја прифати други брод начини како што се Yan Wen Express /DHL и така натаму,и тоа може да се зголеми на бродот такса, ако имате било какви посебни remands,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодарам многу за поддршката
5.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн.Ве молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Можете да изберете бисер лакови Број 1 - Број на 120 како што е прикажано на слики. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе го направи бесплатен примерок за вас и тогаш покаже мостра слики да ти
2.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
Предности
1. Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе го избере нашиот популарен бои за вас.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки

Слични предлози