.

.

100 компјутери/многу, SEQUIN ЛАК Headband, Слаби Headband

100 компјутери/многу, SEQUIN ЛАК Headband, Слаби Headband

DEN 1623.00
DEN 2054.40
-21 %

Износ
Во продавницата.

Сите бои се предмет на реалните предмети . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Answer : ___________________________ Note : 1 , лакови се во прилог на headbands со лепак .
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Пакетот вклучува : 100 компјутери .
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање.
Многу ви благодариме за вашето купување!
. Цвеќе не може да биде симната од headbands . На тежина и големина се само за вашиот референца . Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
EMS : 6-12 дена пристигна . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Пакување :
1.
можете да изберете бои ,
ако не , ние ќе ви ја испратиме се меша бојата. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail.
2 , Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .

За производот

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SQ-1
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes
боја:
12 бои availabe

Слични предлози