.

.

12 компјутери/многу, Мини Sequin Лак на Слаби Еластичен Еластична Headband

12 компјутери/многу, Мини Sequin Лак на Слаби Еластичен Еластична Headband

DEN 315.00
DEN 398.40
-21 %

Износ
Во продавницата.

Сите бои се предмет на реалните предмети .
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Answer : ___________________________ Note : 1 , лакови се во прилог на headbands со лепак .
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Лак Големина - околу 2" ( 5 см )
Headband обемот : прибл 36-37 cm
Карактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои .
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . На тежина и големина се само за вашиот референца . За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Многу симпатична !!
Одлично за секојдневна облека .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Фото Probs !! Или Партија . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
2 , Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот .
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона.
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна .
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
можете да изберете бои ,
ако не , ние ќе ви ја испратиме се меша бојата.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Пакување :
1. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.

За производот

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SQ-1
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes
боја:
12 бои availabe

Слични предлози