.

.

Прекрасна Корејски Стил Жените Bowknot Газа Hairband Кожа Обрачот Коса Бенд Девојки Headwear Коса Додатоци Висок Квалитет Подароци

Прекрасна Корејски Стил Жените Bowknot Газа Hairband Кожа Обрачот Коса Бенд Девојки Headwear Коса Додатоци Висок Квалитет Подароци

DEN 96.48

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов
Материјал : Кожа/Газа
Пол : Жени/Девојки
Количина : 1 Piece
Боја : Розова/Вино Црвено /Морнарица /Sky Blue/Црна/Сива
Пакет се Вклучени : 1 Piece Hairband
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете пет-ѕвезда и позитивни повратни информации. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Работно време : 9 : 00 часот. да 18 : 00часот . (GMT+8) од понеделник до сабота.

За производот

Пол:
Жените
Материјал:
Синтетички Кожа,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CC3322
Тип На Објект:
Headwear

Слични предлози