.

.

50PCS 3мм Широк Црни рамни Еластична конска опашка носители венчиња со лепак конекција,најлон коса врски,wholesales

50PCS 3мм Широк Црни рамни Еластична конска опашка носители венчиња со лепак конекција,најлон коса врски,wholesales

DEN 518.40

Износ
Во продавницата.

0 цм,тежина : околу 0.24 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус редовни квалитет сребро заврши 4mm метал snap копчиња за еластична конска опашка на олово слободни и nickle free US$ 8.0 cm 2" Круг Главата Обичен Метал Snap Коса Клипови со лепак влошки во nickle слободни и да доведе слободни,ЗДЕЛКА за РЕФУС US$ 64.78 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2mm бела еластична бендови како connecter на headbands со бел метал копчето US$ 12.65 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4mm метал snap копчиња со дупки и KNK зборови за еластична конска опашка на олово слободни и nickle free US$ 8.28 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус со Висок квалитет сребро заврши 12teeth обичен метален чешел косата во nickle слободни и да доведе слободни квалитет US$ 12.2 cm polka точка печатење нерегуларни цвет акрилик монистра за DIY накит додатоци,цвет акрилик шарм US$ 14.75 /многу
парчиња / многу
50 PCS Сребрен Финиш 4.27 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand мали димензии транспарентен бела пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 7.0 cm Сребро Целната Рамнина Круг Главата Метал Snap Клип со две мали дупки на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 14.37 /многу
парчиња / многу
50pcs Сребрен финиш 6.74 /многу
парчиња / многу
50 PCS Сребрен Финиш 4.24 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 3.64 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 9colors мешани 2mm еластична пони опашка носители со еден пластични подлоги за да прикачите шарм US$ 14.8 cm Обичен Метал Алигатор Коса Клипови со двојно prongs на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 15.5 g/еез

Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Коса, накит рачно изработени материјал
Избрани Бои 4mm сјајот еластична пони опашка носители со лепење конекција,bling blingelastic коса врски US$ 21.0 cm транспарентен muli-боја на гума Hairband за Јаже конска опашка,јасно Носителот на Еластични Влакна Бенд ,Врски Плетенки Плетенки US$ 6.60 /многу
парчиња / многу
Средни 6.
1)Материјал : еластичен
2)Ширина : околу 3мм,должината на целиот кругови : 14.40 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 6.75 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со златен метал копчето врска US$ 13.27 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 10sets по многу 10cm должина деца 2mm шарени еластична конска опашка носители со пластични срцето монистра US$ 16.71 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 20mm круг мулти бои, сјај опфатени копчето со рамен грб како коса додатоци и накит додатоци US$ 10.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS2528
Материјал:
Најлон
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Тип:
еластична венчиња

Слични предлози