.

.

Дами домот пердув цвеќиња свадба fascinators crinoline fascinator капи за свадба капи свадба коса додатоци P01

Дами домот пердув цвеќиња свадба fascinators crinoline fascinator капи за свадба капи свадба коса додатоци P01

DEN 364.32

Износ
Во продавницата.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,најлон
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја 3 бои
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P01
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
About 8/20cm
avaliable боја:
3 Бои како atatched слика
is_customized:
Yes

Слични предлози