.

.

Мешани Бои Домот Широк Faux Велур Плетенка Hairband за Жените корејски Коса Додатоци трговија на Големо

Мешани Бои Домот Широк Faux Велур Плетенка Hairband за Жените корејски Коса Додатоци трговија на Големо

DEN 1404.00
DEN 1526.40
-8 %

Износ
Во продавницата.


Плетенка Faux Велур Широк Headband корејски Коса Додатоци за Жени
Материјал : faux велур,пластични headband
Големина : headband за 5.5 cm широк
Пакување : 12pcs по opp вреќа
1.Таму ќе биде малку се разликуваат во големина се должи на рачно изработени и упатство за мерење
2.Ќе има мало боја diviation поради различни светлина ефект,монитор резолуција и поставување на контрастот
3. Ние имаме повеќе од 15 години expierence во линија на косата додатоци
4. Приспособен и FOB испорака се достапни
1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји
2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот
3.Пакетот е само превезува по исплата потврди
4.Бесплатен превозот во повеќето земји освен romote земји и региони.
Помалку од $100,испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД
5. Подолу се Проценува Време на Испорака, ако за вашиот референца. Понекогаш,превозот времето е подолго
од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските услови. Ве молиме да бидете трпеливи,ќе биде прифатена,

1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Ние ќе направиме се од најголема да ви помогне да sovel проблеми.
Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WHB742803
Бренд Име:
Yibooer
Тип:
Hairbands
Материјал:
Пластика,Полиестер
Стил:
Елегантна,Бутик,Слатка
Пола:
Жените,тинејџерки
Прилики:
Секојдневно,Партија,Oppoitment,Proms,Одмор,Подароци
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
испорака:
3 дена по плаќање

Слични предлози