.

.

5pcs Мода 15cm Еднорог Рог со Chiffon Headband Сјајот Сина Hairband Велигден Бонус За DIY Коса Декоративни Accessoriess

5pcs Мода 15cm Еднорог Рог со Chiffon Headband Сјајот Сина Hairband Велигден Бонус За DIY Коса Декоративни Accessoriess

DEN 427.20

Износ
Во продавницата.

Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена.
2) Бесплатен превозот е од Кина пост регистрирани воздухопловната.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на целосна исплата до вас. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел .Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Но може да го одложи неколку дена кога се судрите со лошите временски услови или шпедиција зафатен сезона, што е навистина надвор од нашата контрола. Ви благодариме!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Се надевам дека може да го добиете вашето разбирање.Tks!
Детали и слики како што следува :
Име : Рака бенд
Состојба : нова, рачно изработени
Материјал : Полиестер
Еднорог Рог големина 5cm*15cm
(Малку отстапување може да постојат и се должи на рачно изработени)
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
Политика на враќање
Сите производи се двојно проверени и спакувани и пред пратката, но ако не сте задоволни со стоката, враќање е acceptedwithin 7 дена откако ќе ја прими стоката. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS, DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел .
Ако не знаете за веб-сајт да ги пратите на, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. ќе бидат обезбедени.
Добредојдовте!!
Ве молиме оставете порака за боја Бр. сакате да се меша кога местото цел, или ние ќе ги испрати по случаен избор за вас, ви Благодариме!
За промет на големо ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Paisley
Тип:
Tiaras
Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Деца
лакови за коса:
Цвет Коса Лакови
Материјал:
Полиестер
Еднорог Рог големина :
5cm*15cm

Слични предлози