.

.

WBNKWL Мода копчиња за деца 150pcs Случајно 15mm*32-милиметри Молив форма Scrapbooking Додатоци

WBNKWL Мода копчиња за деца 150pcs Случајно 15mm*32-милиметри Молив форма Scrapbooking Додатоци

DEN 380.00
DEN 431.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


Главната Вовед
Копчиња за занает,DIY,шиење итн.
Мешани Копчиња.
@Мешани како многу бои што е можно.
@ние ќе пак, обликот и бои по случаен избор.
@Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
WBNKWL
Бренд Име:
ZOTFEL

Слични предлози