.

.

Шарени Дрво Копчето за Шиење Облека Цртан филм Копчиња Декорација/Занает/Scrapbooking Додатоци 200 компјутери Бесплатен Превозот

Шарени Дрво Копчето за Шиење Облека Цртан филм Копчиња Декорација/Занает/Scrapbooking Додатоци 200 компјутери Бесплатен Превозот

DEN 623.52

Износ
Во продавницата.

Име : Шиење облека Цртан филм Копчиња деца/декорација/Занает/Scrapbooking Додатоци во Боја : Обоена боја, Големина : исто како слика .
Количина : 200 парчиња , се меша дизајн
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Обоена
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Цвет
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
532
Техника:
Природни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
Природна Боја
Големина:
1.1-2cm

Слични предлози