.

.

12pcs 60L Бронза сонцето шема голема украсни копчиња 38mm пластични грб копчиња за занает diy шиење додатоци

12pcs 60L Бронза сонцето шема голема украсни копчиња 38mm пластични грб копчиња за занает diy шиење додатоци

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. : P0301-030 Употреба : Големи пластични копчиња, што се користи грб копчиња, декорација додатоци и други рачно изработени модни додатоци.393 инчен Предмет Бр.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Име на производ : 12pcs 60 L бронзена пластика грб копчиња зима прибор за облека лабава копчиња трговија на големо Материјал : Пластични Боја : Бронзени Количина : 12pcs/многу( 30pcs, ве молиме кликнете на "" ) Прибл Големина : 38mm(60 L), тежина : 6. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
Друг сличен копчиња :
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . На доделување на датум е 1-5 работни дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.2 g/еез Конверзија : 1 инч = 2.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Бренд Име:
Niucky
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
P0301-030
is_customized:
Yes
боја:
бронза
Големина:
38mm( 60L, 1-1/2)

Слични предлози