.

.

Бесплатен превозот 10pcs/многу комбиниран цинк легура метални копчиња злато круг копчето облека панталони шиење додатоци бележник

Бесплатен превозот 10pcs/многу комбиниран цинк легура метални копчиња злато круг копчето облека панталони шиење додатоци бележник

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме!
Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
следниве детали на нашиот објект

За производот

боја:
бронза 15mm, bronze17mm, бронза 20mm, бронза 22mm, црна 15mm, црна 17mm, црна 20mm, црна 22mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
JS067
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Св. Лукас
боја:
Бронза/Пиштол-црна
Количина:
10pcs/многу

Слични предлози