.

.

Нова мода 30PCS/МНОГУ кафе 2-Дупки круг Копчето смола гроздобер копчето пластични крпа копчиња за шиење додаток scrapbooking

Нова мода 30PCS/МНОГУ кафе 2-Дупки круг Копчето смола гроздобер копчето пластични крпа копчиња за шиење додаток scrapbooking

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме! Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
следниве детали на нашиот објект

За производот

боја:
кафе 15mm, кафе 22mm, кафе 25мм, кафе 30мм
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
SZ016
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Пластични Тип:
Смола
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Св. Лукас
боја:
кафе
Големина:
15mm 22.5mm 25mm 30mm

Слични предлози