.

.

100pcs rfid 125khz wristband со EM чип,Близината водоотпорен силикони хривнија за контрола на пристап/swimming pool/фитнес/настан

100pcs rfid 125khz wristband со EM чип,Близината водоотпорен силикони хривнија за контрола на пристап/swimming pool/фитнес/настан

DEN 5520.00

Износ
Во продавницата.

Ние не може да гарантира
пристигнување време.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.

За производот

Број На Модел На:
FR-W-Силиконски
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
Силикони
чип:
TK4100,EM4100 или compitable чип
Фреквенција:
125KHz
Капацитет:
64bit
Читај/Пишувај:
само за читање
Дијаметар:
74mm ,options(65mm,55мм)
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција

Слични предлози