.

.

100pcs 13.56 mhz водоотпорен Силикони RFID хривнија/wristband за контрола на пристап/spa/Фитнес/swimming pool/воден парк

100pcs 13.56 mhz водоотпорен Силикони RFID хривнија/wristband за контрола на пристап/spa/Фитнес/swimming pool/воден парк

DEN 5520.00

Износ
Во продавницата.

Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Се направи сте задоволни
со нашето решение.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Дијаметар
74mm,опција(65mm,55мм)
Материјал
Силиконска (опција abs,најлон)
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта и други опции
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Факултативна Чип
LF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и др
HF(13.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.

За производот

Број На Модел На:
FR-W-Силиконски
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
Силикони
чип:
Fudan 1K s50 на унодц
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
1024 бајти
Протокол:
ISO14443A
Дијаметар:
74mm,опција(65mm,55мм)
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција

Слични предлози