.

.

125KHz ABS RFID водоотпорен нараквици/wristbands за контрола на пристап/spa/Фитнес/swimming/suana

125KHz ABS RFID водоотпорен нараквици/wristbands за контрола на пристап/spa/Фитнес/swimming/suana

DEN 5040.00

Износ
Во продавницата.

Се направи сте задоволни
со нашето решение.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи. Ние не може да гарантира
пристигнување време.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.
125 KHz ABS RFID водоотпорен Wristband/Нараквица боја опции,
Спецификации
чип Вид
TK4100,EM4100 или compitable чип
Оперативен Фреквенција
125khz
Капацитет
64bit
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Дијаметар
60mm
Материјал
ABS (опција силикони,најлон)
читај/пишувај
Само за читање
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта и други опции
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Факултативна Чип
LF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и др
HF(13.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,I-CODE2,и др
UHF(860 MHz-960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итн
Ако ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодариме
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-W-ABS
Материјал:
ABS/PVC
чип:
TK4100,EM4100 или compitable чип
Фреквенција:
125KHz
Капацитет:
64bit
Читај/Пишувај:
само за читање
Дијаметар:
60mm
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција

Слични предлози