.

.

1000pcs 13.56 MHz Ultrglight RFID wristband/Нараквица со печатење на ЛОГОТО за контрола на пристап/NFC/Настан/E-билет

1000pcs 13.56 MHz Ultrglight RFID wristband/Нараквица со печатење на ЛОГОТО за контрола на пристап/NFC/Настан/E-билет

DEN 76320.00

Износ
Во продавницата.

Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.56 MHz
Капацитет
512 бита
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Димензија
280*37*20mm
Материјал
Најлон и Пластика(опција силикони,ABS)
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта и други опции
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Факултативна Чип
LF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и др
HF(13.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.56 MHz Најлон RFID Wristband/Хривнија
Спецификации
чип Вид
Ultrglight
Оперативен Фреквенција
13. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.

За производот

Бренд Име:
GZFRZN
Број На Модел На:
FR-Wristband-Најлон
Материјал:
Најлон и Пластика
чип:
Ultrglight
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
512 бита
Протокол:
ISO14443A
димензија:
280*37*20mm
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција
Стил:
лепенка,options(Тока,Око-splice)

Слични предлози