.

.

100pcs 13.56 MHz Силикони базен wristbands/водоотпорен нараквици со FM1108 чип

100pcs 13.56 MHz Силикони базен wristbands/водоотпорен нараквици со FM1108 чип

DEN 5520.00

Износ
Во продавницата.


Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Дијаметар
75mm options(65mm,55мм)
Материјал
Силиконска (опција Abs,најлон)
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта и други опции
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап,
Настанот цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Факултативна Чип
LF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и др
HF(13. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.56 MHz Силикони водоотпорен RFID Wristband/Нараквица,боја опции
Спецификации
чип Вид
FM11 RF08 (Компатибилен М1 s50 на унодц)
Оперативен Фреквенција
13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,I-CODE2,и др
UHF(860 MHz-960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итн
Ако ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодариме
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.

За производот

Број На Модел На:
FR-W-Силиконски
Бренд Име:
GZFRZN
Материјал:
Силикони
чип:
Fudan 1K s50 на унодц
Фреквенција:
13.56 MHz
Капацитет:
1024 бајти
Протокол:
ISO14443A
Дијаметар:
74mm,опција(65mm,55мм)
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Жолта,опција

Слични предлози