.

.

Празни 6 Боја/Set IC70 Ciss За EPSON IC70 Ciss Систем За Epson EP706A/306/976A3/906F/776A/905F/905A/805/775/806 Печатач

Празни 6 Боја/Set IC70 Ciss За EPSON IC70 Ciss Систем За Epson EP706A/306/976A3/906F/776A/905F/905A/805/775/806 Печатач

DEN 1578.24

Износ
Во продавницата.

која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
На Вниманието На : Елена
QQ : 1586921096
Skype : boma-yoyo
Нашата Продавница : cn1653202
Whats App : 15118261568
Wechat : zhangyuan320769
Trademessager : cn1510784685.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ние се очекува со високо ценети.
Добредојдовте на нашиот магазин,имајте пријатен ден !
Празни 6 Боја/Set IC70 Ciss За EPSON IC70 Ciss Систем За Epson EP707 A/777 A/807 AB/807 AR/807 AW/977 A3 Печатење
Specifiction :
Име : Континуирано Мастило Снабдување Систем/Ciss F или Epson
Кертриџ БР.
Било погрешно или се повторува со цел, ве молиме вид откажете тоа во 2days по потврдена.
Објектот ќе бидат испратени 2-4 работен ден по исплата потврди.
Нашата услуга :
Работно време :
Понеделник-сабота 9 : 00 ЧАСОТ-21 : 00 PM (со Исклучок на државни празници во Кина)
На сите ваши пораки на aliexpress или TM ќе се одговори во рок од 2hours во текот на работното време. : За Epson IC70
Бои : B K,C,M,Y,LC,LM
Чипови : Дојде со ЛАК чипови
Ciss статус : Празно
Олово време : 2-4 работни дена по плаќање
S hipping : DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост
Печатач Број на Моделот : За Epson ЕП-905 F/EP-905 A/EP-805/EP-775 ЕП-806 AW/AB/AR За Epson ЕП-306/ EP-976 A3/ EP-906 F/ EP-776 A/ EP-706 A/
Пакување :
Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак
GW : 0.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно со право град и поштенски код. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2.
Ако тоа е се покажа како погрешен објект или било неисправни, ве молиме да ги испратите назад кон нас на пакетот или да ги преземат слики/видео како нашите побара, ние ќе го организира замена или рефундирање на договорот.
Каков било дефект предизвикан од човечки фактори не се прифати наплата и се враќа.
Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области. но ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши тоа.
Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење . Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
Политика на враќање :
Ве молиме контактирајте со нас во 7days кога ќе се сретне со било какви проблеми со нашите производи. Адреса и информации за контакт грешка поради купувачи сноси одговорност.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.

За производот

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
боја:
Други
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Број На Модел На:
IC70
Бренд Име:
boma.ltd
Prpducts:
ciss систем
Модел:
За EPSON IC70
Printer model 1:
За Epson ЕП-905F/EP-905A/EP-805/EP-775 ЕП-806AW/AB/AR
Printer model 2:
За Epson ЕП-306/ EP-976A3/ EP-906F/ EP-776A/ EP-706A
боја:
К C M Y LC LM
MOQ:
1 Сет (6 БОЈА)
Местото на Оригиналот:
CN;GUA
Чип Вид:
ЛАК Чип/Постојан Чип
Олово Време:
2-4 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост

Слични предлози